Pojmowanie sukcesu klienta

Chcąc krótko określić model zarządzanie firmą STANLEY Engineered Fastening, najodpowiedniejszym słowem wydaje się być - zrozumienie. Od początku każdego projektu staramy się zrozumieć naszych klientów i znaleźć taki rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie potrzeby klienta. Celem wszystkich naszych starań jest całościowe pojmowanie powierzonego nam zadania oraz zaoferowanie najlepszego pod względem technicznym i ekonomicznym rozwiązania.

Decydującym czynnikiem w dojściu do porozumienia jest bezpośrednia analiza potrzeb klienta. Rozmawiamy z nim, upewniamy się, że rozumiemy jego potrzeby, a następnie rozpoczynamy poszukiwanie rozwiązania, które będzie najodpowiedniejsze do potrzeb klienta. Takie ścisłe stosunki z klientami odróżniają model zarządzania w firmie STANLEY od innych firm. Nie sprzedajemy zwykłych produktów, lecz oferujemy kompleksowe rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, STANLEY Engineered Fastening jest w stanie stale sprostać oczekiwaniom w zakresie procesów rozwoju i produkcji. Oferujemy dodatkowo instrukcje w zakresie doradztwa, dzięki czemu nasi klienci mogą w pełni korzystać z zalet naszych systemów. Oferujemy również kompleksowy serwis z wygodnymi umowami serwisowymi na cały okres użytkowania dostarczonych systemów. Dzięki tym i wielu innym działaniom stale rozszerzamy i intensyfikujemy stosunki z naszymi klientami.

Zawsze do przodu, STANLEY Engineered Fastening stale skupia się na poprawianiu swoich technologii, jak również na rozwoju nowych dróg pomagających jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby klientów. Ten ciągły proces poprawiania zapewnia stałe dostosowywanie naszych rozwiązań do potrzeb i oczekiwać naszych klientów. Twój sukces jest naszym sukcesem.

 

Thomas Ehrhardt
Managing Director & President Global Automotive

STANLEY Engineered Fastening
Tucker GmbH