Innowacja i kreatywność trwale zaznaczyły się w kulturze pracy STANLEY Engineered Fastening

 

STANLEY Engineered Fastening oznacza: Wszystko w jednym miejscu
Projektowanie i produkcja wszystkich naszych elementów systemowych odbywa się wewnątrz firmy. Od standardowych elementów i systemów mocowania, poprzez specjalistyczne oprogramowanie sterujące i nadzorujące, wszystkie produkty są projektowane i produkowane wyłącznie w naszych europejskich zakładach.

Technologia mocowań STANLEY nie polega na przeniesieniu technologii seryjnych do produkcji klientów – naszym głównym dążeniem jest dostarczanie wspólnie z klientami innowacyjnych rozwiązań w problematyce mocowań w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie.

Naszą mocną stroną jest innowacyjność i kreatywność, podstawy kultury działania firmy.

 

Badanie i rozwój

To nie wieża z kości słoniowej, na pierwszym planie stawiamy oparte na doświadczeniach praktycznych strategie rozwiązywania problemów. Badanie i rozwój to zadania przekrojowe, realizowane konsekwentnie we wszystkich obszarach działalności.


 

Serwis techniczny

Własna sieć serwisów w Europie oraz partnerzy serwisowi w Polsce, Turcji, Rosji i pozostałych krajach wschodnioeuropejskich oferują usługi w zakresie instalacji, przeglądów i konserwacji systemów. Oparte na doświadczeniach praktycznych i szybkie działania stanowią podstawę świadczenia usługi w Gießen.

Dowiedzsię więcej o naszym serwisie technicznym.

 

Szkolenia

W Gießen znajduje się nowoczesne centrum szkoleniowe.

W doskonale wyposażonych pomieszczeniach i specjalnie wydzielonych strefach w zakładzie wprowadzamy naszych klientów do zasad działania naszych różnych systemów.