Nity HS

Do montażu ram potrzebne są nity o dużej wytrzymałości na ścinanie i rozciąganie. Nity HS (o wysokiej wytrzymałości) POP® stanowią doskonałe rozwiązanie. Nit POP® na średnicę 6,4 mm, wytrzymałość śruby M6 i charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zaciskowymi przy łączeniu płyt z tworzywa sztucznego.
Nacisk pionowy jest rozdzielany na duży łeb zamykający nitu, trzpień nitu blokuje się. Nit HS jest dostępny z rolkowanym trzpieniem, co wydłuża żywotność szczęk zaciskowych narzędzia montażowego.

Więcej o nitach HS POP®

 

Nitownica ProSet®3400

Nitownica ProSet®3400 dysponuje siłą zaciągania = 18,5 kN, co umożliwia montaż wielu różnych nitów POP®, włącznie z nitami HS i nitami 6,4 mm wykonanymi ze stali nierdzewnej.
Narzędzie to charakteryzuje się najlepszym stosunkiem siły do ciężaru w swojej klasie
(9,7 kN/kg) i zostało wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji, które chronią użytkownika przed szybkim zmęczeniem, a także ułatwiają mu konserwację urządzenia.

Więcej o ProSet®3400

 

Nity Vgrip™

Nity Vgrip™ POP® nadają się idealnie do montażu blach w różnych rodzajach mocowania zaciskowego. Dostępne są nity z aluminium, stali i stali nierdzewnej, jak również posiadają duży łeb zamykający do rozmieszczania nacisku pionowego na dużej powierzchni. Blokujący się trzpień nitu zapewnia mocne połączenie Ponadto trzpień nitu jest rolowany, co wydłuża żywotność szczęk zaciskowych narzędzia mocującego.

Więcej o nitach Vgrip™

 

Nity POP® ze stali nierdzewnej i stopu niklu i miedzi

Oferujemy szeroką gamę nitów POP®, przystosowanych do zastosowania w klinicznych warunkach i w otoczeniu o wysokich temperaturach. Nity POP® ze stali nierdzewnej są odporne na korozję Nity POP® ze stopu niklu i miedzi utrzymują swoją wytrzymałość także przy wysokich temperaturach sięgających do 400°C.

Więcej o materiałach, z jakich mogą być wykonane nity POP®

 

Nitownice serii ProSet®

Modele narzędzi do nitów ProSet® zostały zaprojektowane do montażu całej gamy nitów POP® o średnicy od 2 mm do 6,4 mm, jak również wykonanych z aluminium, stali lub stali nierdzewnej. Dzięki doskonałemu stosunkowi siły do ciężaru i ergonomicznemu, nowoczesnemu kształtowi, narzędzia zapewniają użytkownikowi maksymalną efektywność i komfort oraz niezawodność procesów. Sprawdź wszystkie dodatkowe funkcje i zalety narzędzi tej serii.

Więcej o narzędziach do nitów POP®

 

Podajnik nitów POP®

Podajnik nitów (RP - Rivet Presenter) stosuje się w połączeniu z pneumatycznymi narzędziami POP® do nitowania  i dzięki automatycznemu podawaniu nitów umożliwia on pracę z zajęciem tylko jednej ręki. Ładowność narzędzia wynosi 1000 nitów  POP® i w dowolnym momencie narzędzie można szybko doładować. System pomaga utrzymać czystość w miejscu produkcji.

Więcej o podajniku nitów POP®

 

Nit radełkowany

Nity POP® z radełkowanym trzonkiem i łbem poprawiają przewodność elektryczną w polakierowanych blachach, np. w przemyśle artykułów gospodarstwa domowego.

Więcej o nitach w elektronice

 

Nit uziemiający

Oferujemy szereg nitów z miedzi POP®, wyposażonych w 2, 4 lub 6 przyłączy. Idealne do zagwarantowania dobrej przewodności elektrycznej.

Więcej o nitach w elektronice

 

Nity SEK

Wodoszczelny, zamknięty nit POP® z łbem wpuszczanym do spójnego łączenia blach precyzyjnych.

Więcej o nitach w elektronice

 

Nitonakrętka sześciokątna POPNut® o dużym łbie

Prezentowana nitonakrętka posiada duży łeb, który w cienkich blachach zapewnia dodatkowe trzymanie i zasłania nierówne otwory. Kształt sześciokątny jest idealny do montażu dodatkowych elementów, wymagających zastosowania dużego momentu obrotowego. Nitonakrętki tego typu stosuje się często do mocowania nóg automatów do sprzedaży różnych artykułów, pralek lub kuchenek do gotowania.

Więcej o nitonakrętkach POPNut®

 

Pneumatyczne narzędzia montażowe POPNut® PC

Narzędzia montażowe POPNut® ze sterowaniem pneumatycznym automatycznie dostosowują skok do zakresu zacisku w danym zastosowaniu. Pozwala to na równomierne umieszczanie w różnych zakresach zacisku, bez konieczności regulacji skoku.
Dwa urządzenia montażowe są dostępne w serii PC:

  • PNT800L-PC M4 do M10 także ze stali nierdzewnej
  • PNT1000L-PC M6 do M12 także ze stali nierdzewnej

Więcej o narzędziach montażowych POPNut® PC

 

Nity POP®

Oferujemy szeroki asortyment nitów POP® z aluminium, stali i stali nierdzewnej o średnicach od 2 do 6,4 mm. Nity o specjalnej kolorystyce oferujemy na zamówienie. * 


* Z zastrzeżeniem ilości minimalnej

Więcej o nitach POP®