Nity Miedziano-Niklowe POP® do wymagających warunków otoczenia

Zamknięte nity POP® ze stopu niklu i miedzi nadają się do skrajnie trudnych warunków otoczenia. Znajdują również zastosowania w warunkach wysokich temperatur. Dzięki swoim właściwościom są one idealne do zastosowań na zewnątrz, np. do montażu instalacji wentylacyjnych na dachach.

Więcej o nitach zamkniętych

 

Nity Vgrip™

Nit uniwersalny Vgrip™ POP® dzięki temu, że ma duży łeb, znajduje wielorakie zastosowanie. W porównaniu z innymi nitami uniwersalnymi uzyskuje się doskonałą powierzchnię. Jest idealny w zastosowaniach wymagających różnych zakresów zacisków, przy których bardzo ważny jest precyzyjny montaż.

Więcej o nitach Vgrip™

 

Nitownica ProSet®2500

Pneumatyczne narzędzie do nitowania ProSet®2500, dzięki niewielkiej wadze, niezawodnemu działaniu i doskonałemu stosunkowi siły do wagi, a także dzięki łatwej konserwacji nadaje się idealnie do pracy w produkcji seryjnej przy obróbce blachy. Urządzeniem można montować nity POP® o średnicy do 4,8 mm.

Więcej o ProSet®2500

 

Poprawa momentu obrotowego dzięki radełkowanym nitonakrętkom POPNut®

Stalowa nitonakrętka POPNut® o radełkowanym trzonku zwiększa odporność na obracanie się w materiale podstawowym. Wybierz spośród naszej obszernej oferty nitonakrętek POPNut®.

Więcej o nitonakrętkach POPNut®

 

Pneumatyczne narzędzia montażowe POPNut® PC

Narzędzia montażowe POPNut® ze sterowaniem pneumatycznym automatycznie dostosowują skok do zakresu zacisku w danym zastosowaniu. Pozwala to na równomierne umieszczanie w różnych zakresach zacisku, bez konieczności regulacji skoku.
Dwa urządzenia montażowe są dostępne w serii PC:

  • PNT800L-PC zakres M4 do M10 także ze stali nierdzewnej
  • PNT1000L-PC zakres M6 do M12 także ze stali nierdzewnej

Więcej o narzędziach montażowych POPNut® PC

 

Oferta nitów POP®

Do zastosowań wewnątrz oferujemy szeroki wybór nitów POP®: od aluminium po stal nierdzewną, o średnicach od 2 mm do 6,4 mm, o łbie okrągłym, drążonym lub powiększonym. Każdy nit POP® został zaprojektowany tak, by spełniać indywidualne wymagania naszych klientów.

Więcej o nitach POP®

 

Podajnik nitów POP®

Podajnik nitów (RP - Rivet Presenter) stosuje się w połączeniu z pneumatycznymi narzędziami do nitowania POP® i dzięki automatycznemu podawaniu nitów umożliwia on pracę z zajęciem tylko jednej ręki. W tym systemie można montować nity POP® o średnicach od 3,2 do 4,8 mm.

Więcej o podajniku nitów

 

Nity POP® do zastosowań elektrycznych

SEF oferuje duży wybór nitów POP®, zaprojektowanych specjalnie do zastosowań w przemyśle elektrycznym. Do łączenia najmniejszych elementów oferujemy nity w mikrorozmiarze, natomiast do zastosować w wąskich obszarach proponujemy nity o łbie drążonym. Nasze nity z wyprowadzeniami przewodzą prąd elektryczny. Ponadto posiadamy nity o dwustronnych łbach drążonych, które zaciskają się mocno po obu stronach materiałów montażowych i tym samym zapewniają maksymalne wykorzystanie wolnego miejsca.

Więcej o nitach w elektronice

 

Nitonakrętki POPNut®

Proponujemy szeroki wybór nakrętek POPNut® do nitów jednostronnie zamykanych, mając nadzieję, że do każdego zastosowania znajdzie się idealne rozwiązanie. Nakrętki POPNut® do nitów jednostronnie zamykanych nadają się idealnie do montażu elementów o grubościach między 0,5 mm a 7,5 mm i rozmiarach gwintu M3 i M12. Dzięki temu można je zastosować w wielu różnych zastosowaniach związanych z obróbką blacharską.

Więcej o nitonakrętkach POPNut®

 

Nitownice ręczne POPNut®

Ręczne urządzenia POPNut® mają szeroki zakres działania, a więc na przykład w mechanice precyzyjnej lub przy naprawie i konserwacji części w miejscu montażu. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne szczypce i urządzenia dźwigniowe, którymi można montować nakrętki o średnicy od M3 do M12.

Więcej o nitownicach ręcznych POPNut®

 

Lakierowane nity POP®

Oferujemy nity POP®, które kolorystycznie będą dobrane do kolorów materiałów.* Potrzebujemy jedynie numeru RAL lub Pantone, lub próbki materiału.
* Z zastrzeżeniem ilości minimalnej.

Więcej o nitach kolorowych POP®