Stabilizacja profili drążonych uchwytami Weldfast

Bezpośrednie wtapianie metalowych elementów o dowolnym kształcie. Łatwo, oszczędnie i automatycznie.

  • Brak miejsc, które mogłaby zaatakować korozja - łączenie bez pustych miejsc
  • Połączenie zgrzewane niemal na całym przekroju
  • Ułatwiony montaż - miejsce zgrzewania musi być być dostępne tylko z jednej strony
  • Łatwe zautomatyzowanie - nawet sześć części na minutę

Więcej o Weldfast

 

Nity POP® UG do dużych obciążeń

Nity POP® Ultra Grip do dużych obciążeń gwarantują dużą wytrzymałość na ścinanie i szeroki zakres zacisku. Ponadto produkt charakteryzuje się doskonałą siłą ściskania, dokładnie wypełnia otwór i po połączeniu nie powoduje grzechotania.

Więcej o nitach UG

 

Wodoszczelny nit POP® TVD ze stali nierdzewnej

Idealne do układów wydechowych i rur: nity POP® TVD ze stali nierdzewnej posiadają szerokie łby zapewniające dodatkowe trzymanie. Ponadto nity TVD są wodoszczelne.

Więcej o nitach TVD

 

Nitownica ProSet® 3400

Urządzenie do nitowania POP® umożliwia montaż różnych nitów zamykanych jednostronnie, w tym wysokiej jakości nitów i nitów UG ze stali nierdzewnej o średnicy 6,4 mm.
ProSet® 3400 posiada najlepszy w klasie stosunek siły do wagi wynoszący 9,7 kN/kg, dzięki czego doskonale nadaje się do zastosowań w przemyśle samochodów użytkowych.

Więcej o ProSet® 3400

 

Nity Vgrip™

Nity Vgrip™ są idealne w modułach drzwiowych, np. przy montażu podnośników szyb i głośników. Model aluminiowy można zastosować do łączenia elementów z materiałów chronionych w trakcie montażu. Vgrip posiada obustronnie powiększony łeb zamykający, co prowadzi do zwiększenia wytrzymałości na rozciąganie i umożliwia mocne połączenie bez grzechotania.

Więcej o nitach Vgrip™

 

Nit schodkowy

Schodkowy nit POP® został zaprojektowany jako oś obrotowa do podnośników szyb. Tuleję dostosowuje się indywidualnie do konkretnych wymagań.

Więcej o nitach schodkowych

 

Nit POP® Stop

Ten wyjątkowy nit POP® zaprojektowano jako ogranicznik do podnośnika szyby. Tuleja neoprenowa zatrzymuje ruch wsteczny i ogranicza hałas.

Więcej o nitach POP® Stop

 

Nity LSR - delikatny montaż tablic wskaźników

Aluminiowe nity LSR POP® są idealne do zastosowań w miękkich lub łamliwych tworzywach, co sprawia, że elementy te nadają się idealnie do montażu tablic wskaźników. Ponadto nit LSR POP® jest bardzo lekki.

Więcej o nitach LSR

 

Mocowanie kabli trzpieniami choinkowymi

Taśmy kablowe, zaczepy, uchwyty kablowe, kanały kablowe i części do podłączania do masy z ochroną przed przekręceniem stanowią część naszego programu mocowań w sieciach pokładowych. Wszyscy klienci mają dostęp do części standardowych, a na specjalne zamówienie realizujemy części wykonane na ściśle określone zamówienie.

Więcej o mocowaniu wiązek kablowych

 

Zamknięte nity z prowadzeniem - do mocnych połączeń

Nity zamknięte POP® zapewniają wiele funkcji ułatwiających montaż w różnych zastosowaniach. Produkt posiada skos ułatwiający umieszczanie elementu na miejscu. Do pozostałych właściwości należy doskonałe wypełnienie otworów i kształtowe zablokowanie trzpienia nitu. Rolowany trzpień nitu zwiększa trwałość szczęk zaciskowych narzędzia. Wersja aluminiowa nitu nadaje się doskonale do montażu poduszek powietrznych.

Więcej o nitach zamkniętych z prowadzeniem

 

Mocowanie przewodów hamulcowych i paliwowych

Łatwy, ręczny montaż zaczepu na gwincie choinkowym dzięki doskonale skonstruowanemu mocowaniu trzpienia. Siły docisku < 50N nie stanowią żadnego problemu. Izolacja przed hałasowaniem i drganiami poprzez rozłączną konstrukcję, zarówno w wersji 1K jak i 2K.

Więcej o mocowaniu przewodów

 

Nity LSR - z kolorystyczną identyfikacją

Nity LSR POP® są przeznaczone do łączenia cienkich łatwo uszkadzających się materiałów. Mogą być dostarczane z kolorowym znakowaniem odpowiednio do zaplanowanego zastosowania. Często stosuje się je do mocowania tablic rejestracyjnych z plastikowa  ramką.

Więcej o nitach LSR

 

Nit zrywany V.I.N POP® o łbie płaskim

Nit POP® z wytłoczonym logo klienta na łbie do mocowania tabliczek znamionowych. Wytłoczone logo służy jako oznaczenie oryginalnego stanu.

Więcej o nitach V.I.N POP®

 

Wodoszczelna nitonakrętka POPNut® ze stali nierdzewnej

Proponujemy asortyment nakrętek A2 POPNut® ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się odpornością na korozję i wodoszczelnością. Są idealne do mocowania ciężkich elementów w samochodach użytkowych. Nakrętki oferujemy w rozmiarach M4 - M8 i w przedziale zacisku od 0,5 do 3 mm.

Więcej o nitonakrętkach PVFC